HAKKIMIZDA

REMA GRUP

Şirketimiz 1976 yılında, kumaş pazarlama ve tekstil ürünleri ticareti yapmak üzere kurulmuştur. 1995 yılında İsko Denim bayiliği alınarak, Avrupalı ve Amerikalı üst düzey markalara konfeksiyon ihracatı yapan firmalara kumaş tedariği yapılmıştır. 

Şirketimiz 2004 yılında Türkiyede enerji piyasasının serbestleşmeye başlamasıyla beraber, yönetim ve uluslararası ticaret alanındaki tecrübesini gelişen bir sektör olan enerji alanda değerlendirme kararı almıştır. Mevcut durumda Rema Grup enerji sektöründe elektrik üretimi ve satışı alanlarında yoğunlaştırdığı faaliyetlerini İstanbul merkez ofisinden yürütmektedir. Yatırımcılara anahtar teslimi rüzgar ve güneş enerjisinden elektrik üretim santrallerini projelendirmekte, işletmekte ve elektrik piyasasına danışmanlık hizmetleri vermektedir. 

Bünyesindeki şirketler ile yenilenebilir enerji kaynaklarından elektrik üretimi ve elektrik satışı,ithalat ve ihracatı alanlarında faliyet göstermektedir. 

Misyonumuz ; Yenilenebilir enerji kaynaklarına bağlı çevre ve toplum çıkarlarına öncelik veren verimli elektrik üretimi projeleri geliştirmek, Türkiye ve çevre ülkelerin elektrik tedarik ve üretim ihtiyaçlarına kalıcı ve yeni çözümler üretmektir. 

Yerel ve uluslararası yenilenebilir enerji piyasasında özgün projelere imza atmak ve sürekli gelişen kalıcı ve değer üreten bir enerji şirketler topluluğu olmak vizyonuyla hareket eden REMAGRUP alanında yetkinlik ve kalitesini ispat etmiş firmalarla işbirliği yapmaktadır. 

RES ve diğer yenilenebilir enerji projeleri için faliyetlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için web sitemizdeki bağlantıları inceleyebilir ve bize ulaşabilirsiniz.